Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопі вперше пройшов Кубок із волейболу (ФОТО) / Csapon első ízben tartottak röplabda kupát (FOTÓ)

0

Сьогодні у місті вперше пройшов відкритий турнір – Кубок з волейболу.

Змагання відкрив очільник Чопа Валерій Самардак, який побажав усім учасникам успіхів у грі.

У турнірі взяли участь 5 команд: “ВЧ – Т0300″, “Прикордонники”, “Чопська газета”, “Раритет”, “Батьово”.

За результатами змагань Кубок з волейболу вибороли учасники “Чопської газети”. Другу сходинку посіла команда “Раритет”, а третю “Батьово”. Четверте й п’яте місце здобули “Прикордонники” і “ВЧ – Т0300″. Окрім призів переможцям, також було нагороджено пам’ятними сувенірами найсильніших гравців змагання.

Наостанок заступник міського голови Ігор Гіжан відзначив, що турнір проходитиме й наступного року, тож команди ще зможуть позмагатися за головний приз.

A városban először tartottak nyílt röplabda kupát.

A versenyt Csap vezetője, Valerij Szamardak nyitotta meg, aki minden résztvevőnek sikereket kívánt a játékban.

A tornán 5 csapat vett részt: VCS-Т0300, Határőrök, Csapi újság, Raritet, Bátyú.

A versenyek eredményei alapján a Csapi újság csapata szerezte meg a kupát. A dobogó második fokán a Raritet csapat végzett, harmadik lett Bátyú. A negyedik és ötödik helyet a Határőrök és VCS-Т0300 csapat szerezte meg. A győzteseknek járó díjakon kívül a verseny legjobb játékosait emléktárgyakkal jutalmazták.

Végezetül a város polgármester-helyettese, Ihor Hizsan kiemelte, hogy a tornát jövőre is megszervezik, így a csapatok újra megmérkőzhetnek a fődíjért.