Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Геральдика

0

Гчопський-логоЕРБ МІСТА ЧОП

У синьому полі два золоті ключі, покладені в андріївський хрест, на їх перетині срібний залізний знак – залізничне колесо (з ребордою), з якого виходять два крила; на срібній основі дві – сині хвилясті балки.

Колесо з крилами (залізнична емблема) характеризує Чоп, як значний залізничний вузол. Два золоті ключі символізують місто як „ворота в Україну”, його розміщення на кордоні з двома державами, знаходження тут постів Митної служби України. Хвилясті лінії вказують на географічне розташування міста між  р. Латориця та   р. Тиса.  та підкреслюють закарпатську геральдичну традицію. Таким чином поєднано символи, які вказують і на основні промислові галузі, і причини зростання міста, і його географічне розташування, й історичні та природні особливості.

13ПРАПОР МІСТА ЧОП

Квадратне полотнище, розділене вертикально на дві рівновеликі частини, на синьому фоні від древка – жовтий ключ вушком догори, поле з вільного краю розділене на 5 рівновеликих горизонтальних хвилястих смуг – 3 білі та 2 сині.

Дві сині смуги символізують розташування міста між  р. Латориця та   р. Тиса. Жовтий ключ символізує місто як „ворота в Україну”.