міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопі пройшов День фізичної культури і спорту (ФОТО)

0

На виконання Указу Президента України від 26.06.1994 року №340 “Про День фізкультури і спорту”, наказу управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації від 19.07.2019 року №444 “Про відзначення Дня фізичної культури і спорту та проведення Всеукраїнського олімпійського уроку й олімпійського тижня в Закарпатській області у 2019 році”, наказу управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради №39-од від 13.08.2019 року,  сьогодні, 13 вересня, на стадіоні “Локомотив” пройшли змагання з нагоди відзначення в місті Дня фізичної культури і спорту.

У змагання взяли участь вихованці дошкільного навчального закладу «Казка», учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Відкрив змагання Чопський міський голова Валерій Самардак, який привітав усіх учасників із Днем фізичної культури і спорту, побажав перемог та поспілкувався з учасниками: “Навіщо ми сьогодні зібралися? Тому що нині Дня фізичної культури і спорту! А що найголовніше для людини? Здоров’я! А що треба для того, аби мати  задовільне здоров’я! Правильно: треба займатися фізкультурою, спортом і вести активний спосіб життя”. Також очільник міста вручив подяки вчителям фізичної культури.

Позпочала змагання  інструктор із фізкультури ДНЗ “Казка” Марина Іллеш. Три команди дошкільнят змагалися в естафетах “Кенгуру”, “Човники”, “Збери м’ячики”.

Вчителі фізичної культури організували та провели змагання відповідно до вікових категорій. Ольга Станкул та Гергель Кочмар із учнями 5-х класів провели естафету “Веселі старти”. Переможцями стали учні 5-Б класу Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, ІІ місце посіли учні 5-А класу Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, ІІІ місце – учні 5-В класу Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, грамотою за участь в естафеті нагороджені учні 5-х класів Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені. Після закінчення естафети всі учасники отримали морозиво.

Олександр Корнієнко, Остап Гренюх, Гергель Кочмар проводили змагання з учнями 6-11 класів – це біг на 60 метрів, стрибки в довжину з місця, качання пресу, перетягування катану, різні естафети між учнями  6-х класів.

Переможцями змагань з бігу на 60 метрів серед хлопців стали Андрій  Капустян (І місце), Віталій Толстюк (ІІ місце), Кирил Суярко (ІІІ місце), а серед дівчат – Аліна Пилип (І місце), Сабіна Крупка (ІІ місце), Анна-Марія Варга (ІІІ місце).

Переможцями змагань з качання пресу серед хлопців 7-8 класів стали Максим Приходько (І місце), Максим Кононець (ІІ місце), Антон Сорко (ІІІ місце), а серед дівчат 7-8 класів – Анна Ямельська (І місце), Олександра Нестерук (ІІ місце), Каріна Кочмар (ІІІ місце).

Переможцями змагань з качання пресу серед хлопців 9-х класів стали Мартін Гуштан (І місце), Кирил Дунін (ІІ місце), Володимир Івановський (ІІІ місце), а серед дівчат 9-х класів – Анна Семенова (І місце), Анна Зубець (ІІ місце), Вікторія Цурганова (ІІІ місце).

Переможцями змагань із стрибків у довжину з місця серед хлопців стали Мартін Гуштан (І місце), Кирил Дунін (ІІ місце), Володимир Івановський (ІІІ місце), а серед дівчат 9-х класів – Анна Семенова (І місце), Софія Соколовська (ІІ місце), Валерія Антонова ІІІ місце).

Переможцями змагань перетягування канату серед учнів 7-х класів стали учні 7-Б класу Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце), учні 7-В класу Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (ІІ місце), учні 7-х класів Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені (ІІІ місце).

Переможцями змагань із “Веселих естафет” серед учнів 6-х класів стали учні 6-А класу Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (І місце), учні 6-Б класу Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (ІІ місце), учні 6-х класів Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів№2 імені Іштвана Сечені (ІІІ місце).

Усі учасники змагань отримали масу позитивних емоцій.