Оголошення про засідання комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики

У понеділок, 25 січня, о 17.00 год. у приміщенні залу засідань Чопської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, взаємодії  правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики з наступним порядком денним:

1. Про звернення міської ради щодо необхідності відкриття пункту пропуску на українсько – словацькому кордоні.
2. Про затвердження Регламенту Чопської міської ради VІІІ скликання.
3. Про внесення змін до Положення про Відділ міського господарства Чопської міської ради.
4. Про внесення змін до структури, штату та чисельності апарату Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області та її виконавчого комітету, виконавчих органів ради.
5. Різне.