У Чопі провели флешмоб до Дня Незалежності України (ФОТО, ВІДЕО)

Місто Чоп — найзахідніша точка України долучилася до відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності. Сьогодні, 23 серпня, на розв’язці з круговим рухом на перехресті вулиці Ужгородської та Мукачівського шосе відбувся флешмоб, у якому взяли участь керівництво міста, директори Чопських загальноосвітніх загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1 і №2, Чопської ДМШ, ДНЗ “Казка”, почесні громадяни міста Чоп, представники громадської організації “Ветерани війни та учасники бойових дій міста Чоп”, вчитель та учні ЗОШ.

Учасники флешмобу привітали усіх із Днем Державного Прапора України і Днем Незалежності України: “Зі святом! Миру, щастя і добра”. Символічно, що саме молоді представники української та угорської національностей, які будуть розбудовувати наше місто в майбутньому, підняли в центрі круга прапор Чопа, що демонструє взаєморозуміння, мир і злагоду, котрі панують у найзахіднішій точці нашої країни. Після цього присутні виконали гімн України.