Представники прикордонного міста – учасники Всеукраїнського семінару-практикуму (ФОТО)

Упродовж 17-20 травня Ольга Станкул  та Світлана  Павлова, вчителі Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, взяли участь у Всеукраїнському семінарі, спрямованому на підготовку виховників, що залучаються до організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), “Джура – Прикордонник”.

Захід (проїзд, проживання, харчування) організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням у справах молоді і спорту Рівненської облдержадміністрації. Семінар-практикум проводився у Рівненській області (Рокитнівський район, село Осницьк).

Мета – розвиток національно-патріотичного виховання в прикордонних районах;  набуття практичного досвіду інструкторами-вихователями із різних прикордонних районів України для організації та проведення на місцях національно-патріотичних військово-спортивних ігор для молоді, у тому числі гри “Сокіл”(“Джура”), “Джура – Прикордонник”.

Перед учасниками семінару було поставлено такі завдання:

• освоєння базових компетенцій тренерів-вихователів для організації та проведення гри “Сокіл”(“Джура”), “Джура – Прикордонник”;
  • ознайомлення з основами інтерактивних методик наповнення та практичними методиками організації районних (міських) етапів  гри “Сокіл” (“Джура”), “Джура – Прикордонник! на прикладі таборувань у Рокитнівському районі Рівненщини;
  • обмін досвідом щодо реалізації та впровадження різноманітних форм та методів національно-патріотичної роботи з молоддю;
  • отримання сертифікатів як виховників  гри “Сокіл” (“Джура”).