Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та економічного розвитку (ФОТО)

Сьогодні, 13 березня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та економічного розвитку.

Міські обранці заслухали звіт про виконання бюджету міста за січень-грудень 2017 року, Програми соціально-економічного розвитку міста Чоп за 2017 року та міських Програм. Також було обговорено внесення змін до Міської програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян міста Чоп на приміському сполученні (Ужгород-Чоп, Чоп-Ужгород) загального користування залізничним транспортом на 2018 рік, до Програми благоустрою м. Чоп на 2017-2018 роки, до загальноміської цільової Програми з встановлення та облаштування дитячих майданчиків на прибудинкових територіях у м. Чоп на 2016-2019 роки, до Програми впровадження молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики на 2016-2020 роки,  до Програми розвитку освіти м. Чоп на 2017-2022 роки, до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2018 роки, до Програми розвитку органів місцевого самоврядування на 2016-2020 роки, до Програми соціально-економічного розвитку м. Чоп на 2018 рік, до бюджету міста на 2018 рік.

Присутні розглянули питання щодо впорядкування штатів Чопського міського Будинку культури, списання простроченої дебіторської заборгованості, орієнтовних термінів звітування депутатів Чопської міської ради перед територіальною громадою міста. Під час розгляду документів міські обранці запропонували їх прийняти на засіданні ХXVIІІ сесії Чопської міської ради, яке відбудеться 14 березня. Щодо рішення про внесення змін до міської цільової Програми «Питна вода 2006-2020 роки» та відмови в затверджені Комплексної Програми забезпечення безпеки громадян шляхом виправлення засуджених та запобігання вчинення ними повторних злочинів в місті Чоп на 2018-2020 роки думки депутатів розділилися, однак було вирішено розглянути документи на завтрашній сесії.

Наостанок депутати ознайомилися з усіма іншими питаннями порядку денного ХXVIІІ сесії.