Загальноосвітні школи міста готуються до нового навчального року (ФОТО) / A város középiskolái készülnek az új tanévre (FOTÓ)

Другий місяць поспіль у загальноосвітніх школах міста триває підготовка до нового навчального року. В освітніх закладах ведуться ремонтні роботи: класи та приміщення загального користування штукатурять, фарбують і прибирають.

Крім того, триває оновлення спортивних залів школи №1 і №2 імені Іштвана Сечені. Для поточного ремонту рішенням травневої сесії було виділено близько 15 тисяч гривень.

A város középiskoláiban második hónapja zajlanak az új tanévre való előkészületi munkálatok. A tanintézményekben folyik a tatarozás: vakolják, meszelik és takarítják az osztálytermeket és a többi helyiséget.

Ezenkívül, tart az 1. Számú és a 2. Számú Széchenyi István Középiskola tornatermének felújítása. Májusban a városi tanács ülésének határozata értelmében közel 15 ezer hrivnyát utaltak ki a folyó javításra.