У місті триває встановлення дорожніх знаків (ФОТО) / A városban tart az útjelző táblák kihelyezése (FOTÓ)

Як ми повідомляли, у місті триває встановлення дорожніх знаків. Сьогодні, 12 червня, на вулиці Молодіжній було встановлено знак “Стоянка заборонена”, а на вул. Гоголя, Лєрмонтова, Шевченка, Берегівська — “Дати дорогу”, вул. Петефі — “Обмеження швидкості руху”.

Просимо водіїв звернути увагу, що відтепер на проїжджій частині вулиці Молодіжної від перехрестя з вул. Шкільною та Майстерською паркуватися заборонено!

Ahogy már közöltük, a városban folytatódik az útjelző táblák kihelyezése. Június 12-én az Ifjúság utcában kihelyezték a Várakozni tilos táblát, a Gogol, a Lermontov, a Sevcsenko, a Beregszászi utcában – Elsőbbségadás kötelelő táblát, a Petőfi utcában pedig a Sebességkorlátozás táblát.

Kérjük a gépjármű vezetőket, figyeljenek oda, hogy az Ifjúság utcában az Iskola utca kereszteződésétől a Mester utcáig tilos az úttesten parkolni!