На міському кладовищі відтепер можна набрати технічну воду / A városi temetőben ismét lehet technikai vizet szedni

Раніше, аби полити квіти чи прибрати могили на міському кладовищі, мешканці Чопа були змушені приносити воду з собою.

У 2014 році активні мешканці міста встановили  водяну колонку, але в період посушливого літа  води у ній набрати було важко. Після звернення мешканців міста Чопська міська рада  у співпраці  із підприємцем Василем Тромпаком зуміла вирішити болюче питання: встановити нову водяну  колонку,  яка забезпечить технічною водою  мешканців міста для потреб використання на кладовищі.

Шановні мешканці міста!

Встановлена водяна колонка доступна для безкоштовного загального користування та висловлюємо побажання щодо викидання сміття у спеціально встановленні  контейнери після прибирання могил.

Korábban, ahhoz, hogy meglocsolják a virágokat a síron vagy a vázába kicserélhessék a vizet, a csapiak kénytelenek voltak otthonról vinni a vizet.

2014-ben a város aktív lakosai vízpumpát állítottak a temetőbe, de az aszályos nyár idején nehéz volt abból vizet szedni. A helyi lakosok folyamodványát követően a Csapi Városi Tanács Vaszil Trompak vállalkozóval együttműködve meg tudta oldani a fájó kérdést: új víztartályt állítottak, amely technikai vizet biztosít a csapiak számára a temetőben.

Tisztelt csapi lakosok!

A beüzemelt víztartályból ingyen használhatják a technikai vizet és kérjük önöket, hogy a sírok takarításakor keletkezett szemetet csak a speciális erre a célra kihelyezett konténerekbe dobják.