Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Міський голова


DSC_4778-1Дорогі друзі!

Я радий вітати Вас на веб-сайті Чопської міської ради! Сподіваюся Вас зацікавить інформація про історію і сьогодення нашого прекрасного міста, яку Ви можете знайти на сторінках нашого сайту. Висловлюю надію, що Ви обов’язково знайдете корисну інформацію, яка допоможе Вам у Вашій діяльності чи формуванні громадської позиції. Сайт міської ради створений для забезпечення прозорості та відкритості роботи міської ради та її виконавчих органів.

Ми щиро сподіваємося на співпрацю з Вами! Чоп унікальне і своєрідне місто. Тут переплелися сива давнина і сьогодення. Це найзахідніше місто в Україні, яке образно називають “ворота до Європи”. Одночасно Чоп — найменше в Україні місто обласного підпорядкування.

Наше місто має надзвичайно вигідне географічне положення і розвинену транспортну інфраструктуру. Через Чоп проходять важливі транс’європейські залізничні та автомобільні магістралі, а в перспективі і водні. Основу економіки міста складають установи залізниці та підприємства, які працюють на території нашого міста. Чоп має потужний економічний потенціал та перспективу на майбутнє.

Міська влада наполегливо працює над залученням інвестицій в економіку міста, створенні спільних підприємств, взаємовигідного співробітництва. Ми запрошуємо до ділової розмови вітчизняних й іноземних підприємців, інвесторів. Міська влада обіцяє допомогу і підтримку тим, хто хоче працювати в місті, створювати найсприятливіші умови для ділового партнерства.

Чоп завжди радий добрим друзям і готовий до плідної співпраці!

Автобіографія

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання майнового характеру

Графік прийому громадян

Радники міського голови